Hírek
2011. Augusztus 03. 20:00, szerda |
Helyi
Forrás: Enjoy Rádió
Több rendőr a megyében, egyikük Dombóvárra került

Két tiszttel, tíz úgynevezett próbaidős, valamint öt rövidített képzésben végzett rendőrrel többen teljesítenek szolgálatot Tolna megyében.
A két tiszt júliustól a Szekszárdi Rendőrkapitányság Igazgatásrendészeti Osztályán lát el szolgálatot, míg a tíz próbaidős rendőr augusztus elsején állt munkába. A rövidített képzés végzőseiből egy-egy a dombóvári, a paksi, a bonyhádi, kettő pedig a tamási rendőrkapitányság állományába került. Ők önálló intézkedésre nem jogosultak, járőr mellett láthatják el feladataikat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 08:48, szerda | Helyi
A Szociális Lakásalap Alapítvány Kuratóriuma pályázatot hirdet kamatmentes kölcsön formájában kérhető támogatásra
A pályázat benyújtási határideje: 2025. április 23. 16 óra
2025. Április 07. 09:32, hétfő | Helyi
A naki önkormányzat szervezésében április 3-án tartották meg a gazdák pálinkaversenyét
Az idei megmérettetésre 35 minta érkezett a zsűri elé.
2025. Április 04. 16:26, péntek | Helyi
Posztumusz Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címben részesült Dr. Rabb Zoltán
Az Dombóvár Város Önkormányzatának legfőbb grémiuma 2025-ben Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címet adományozott posztumusz Dr. Rabb Zoltán részére.
2025. Április 03. 10:00, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb, heti ajánlata
A jó ár neked is jár!